Tuesday, December 30, 2014

Soni Malaj ft. Saad Ramadan - Tulipan I bardhe (Official Video HD)

Baby with style/Femijet me stil

I dua femijet me stil me vjen mir qe ka prinder qe perkujdesje qe femijet e tyre te duken jasht zakonisht bukur un e dua femijen qe duket bukur une e pelqej stilin  dhe un kur shoh femij keshtu dua ti perqafoj..

I love children with better style comes with having parents who care their children to look out beautiful un usually love a child who looks nice I like the style and  when I see kids so I want to hug ..